Agencja Artystyczno-Reklamowa Gruv Art

"LEKCJE STEPOWANIA"
OCH TEATR z Warszawy

Pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Poznania

27.09.2017 r. (środa)
godz. 17:00 i 20:30
Aula Artis w Poznaniu

Reżyseria: Krystyna Janda
Obsada: Izabela Dąbrowska, Anna Iberszer, Joanna Moro, Elżbieta Romanowska, Krystyna Tkacz, Maria Winiarska, Zofia Zborowska, Katarzyna Żak, Kamil Maćkowiak i Alicja Przerazińska oraz Katarzyna Traczyńska (swing) i Jan Malawski (głos)

Bohaterami spektaklu są uczestnicy kursu stepowania. Każda z postaci uczęszcza na lekcje z innego powodu, przychodzi z własną opowieścią, osobowością i temperamentem. Sztuka Harrisa grana była na wielu europejskich scenach, a w latach 90. powstał film, w którym główną rolę zagrała Liza Minnelli. Przedstawienie łączy komedię z wątkami obyczajowymi i dużą dawką tańca.

Komedia Richarda Harrisa wystawiona na scenie Och-Teatru ma też głębszy sens, nakreśliła bowiem kilka sugestywnych portretów kobiet po przejściach poruszając delikatne struny i wrażliwość widzów.Ogląda się tę historię z dużym wzruszeniem i życzliwością dla bohaterek, które nie dają się stłamsić, odnajdując w tańcu kawałek wolności i własnej godności.

Wśród pań jest też mężczyzna, jeden jedyny, osaczony przez babską solidarność, Kamil Maćkowiak w roli Geoffreya. Aktor pokazuje kunszt nie tylko taneczny (w końcu jest zawodowym tancerzem wysokiej klasy), ale także kunszt aktorski (jest również aktorem). W równym stopniu wzrusza co rozbawia widzów, szczególnie jej żeńską część.Ceny biletów: 30 zł i 55 zł
oraz w specjalnej cenie 10zł tylko dla seniorów (od 60 roku życia) i dużych rodzin (karta dużej rodziny) do kupienia w Centrum Informacji Miejskiej (CIM).

Rezerwacja biletów:
rezerwacja@gruv-art.com.pl lub tel. 61 8471115

Bilety do kupienia przez:
www.facebook.com/GRUV.ART.TEATR
www.bilety24.pl
www.ebilet.pl
www.kupbilecik.pl
Centrum Informacji Miejskiej (CIM)

Patronat honorowy nad spektaklem objął Prezydent Miasta Poznania

Organizator: Fundacja VOX-ARTIS
Współpraca: GRUV ART
Miejsce: Aula ARTIS
Patroni medialni:
IKS, kulturapoznan.pl, Głos Wielkopolski, WTK, epoznan.pl, Radio Złote Przeboje, Poznański Prestiż

Zdjęcia: Katarzyna ChmuraZobacz plan widowni Auli Artis << kliknij tutaj >>


<< Powrót    Strona główna >>
Tonet