Agencja Artystyczno-Reklamowa Gruv Art

Na zaproszenie Agencji GRUV ART
z cyklu Poznańska Premiera kolejny teatralny HIT!

spektakl pt. UPADŁE ANIOŁY OCH TEATRU

w Teatrze Wielkim w Poznaniu
21 września 2015r.
o godz. 17:30 i 20:45

UPADŁE ANIOŁY to rewelacyjna komedia i brawurowy, zapierający dech
w piersiach pojedynek dwóch fenomenalnych aktorek:
Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej

Czas trwania: 130 minut, 2 przerwy
Reżyseria – Krystyna Janda
Scenografia – Maciej M. Putowski
Kostiumy – Tomasz Ossoliński

Obsada:
Magdalena Cielecka, Marta Chyczewska, Maja Ostaszewska, Tomasz Drabek, Wojciech Kalarus, Maciej Wierzbicki

Historia dwóch kobiet, Julii i Jane, które niegdyś zakochały się w czasie wakacji w jednym i tym samym mężczyźnie. Dawne emocje i uczucia odżywają w nich, kiedy po wielu latach dowiadują się, że ich ukochany pojawił się w Londynie. Mimo wielu wahań, obie postanawiają spotkać się z nim, ale wspomnienia sprawiają, że dochodzi między nimi do konfliktu i scen zazdrości. Pojawienie się ich wymarzonego mężczyzny prowadzi do wielu zaskakujących sytuacji, tym bardziej, że obie damy są statecznymi żonami, których mężowie przyjaźnią się ze sobą...

Klasyczna, znakomicie napisana komedia, ciesząca się od chwili napisania (1925 r.) niezwykłą popularnością nie tylko na scenach Londynu i Nowego Jorku oraz w świecie anglosaskim, ale też bardzo ceniona i wielokrotnie inscenizowana w teatrach całej Europy. Wystawiana jest regularnie do dziś, ponieważ nie traci nic ze swojej aktualności.

Jak mówi reżyserka „Upadłych aniołów” w Och-Teatrze, Krystyna Janda, chodzi przede wszystkim o to, by po obejrzeniu spektaklu publiczność wychodziła na szarą warszawską ulicę w przekonaniu, że życie, mimo wszystko, może być przyjemnością. Może być rozkoszne, pod warunkiem, że nie potraktujemy wszystkiego nadmiernie serio.

UPADŁE ANIOŁY to sztuka, na którą prawie wszystkie bilety są wyprzedane na długo przed spektaklem. Dlaczego? Bo jest świetna! Ta komedia nie byłaby tak dobra bez dwóch fantastycznych aktorek. Panie pokazały ogromny dystans, poczucie humoru i przede wszystkim wspaniały warsztat aktorski. Magdalena Cielecka stworzyła postać nieco wyrachowaną, dla której małżeńska zdrada nie jest niczym podłym, zaś Maja Ostaszewska perfekcyjnie zagrała rozchwianie swojej postaci, doprawiła ją strachem zmieszanym z wielką, niepohamowaną chęcią popełnienia kuszącego występku. Obie aktorki wypadły na scenie znakomicie! Należy też wspomnieć o postaci pokojówki w wykonaniu Marty Chyczewskiej. Aktorka gra tę drugoplanową rolę znakomicie – drażni perfekcyjnością i nadmierną wiedzą na każdy temat, obnaża zakłamanie dam tak wspaniale, że publiczność czasem nie może powstrzymać się od braw. Również mężowie pań, choć na scenie nie bawią zbyt długo, ich role są dobrze skrojone i wnoszą do spektaklu wiele emocji.
Tytułowy upadek aniołów, okraszony został grubą warstwą doskonałego, humoru i komizmu. To popis nie tylko aktorskich, ale także akrobatycznych umiejętności. Humor się nie starzeje, a farsa w dobrym wydaniu niezmiennie zapewnia widzowi znakomitą zabawę – jak dobry szampan, który Julia i Jane wypijają w niemałej ilości...

fot. Marta Ankiersztejn i Luka Łukasiak

Bilety w cenie:

Parter rząd I – VII: 140zł
Parter rząd VIII – XV: 130zł
I Balkon: 130zł; Loża prawa i lewa (I Balkon): 130 zł
II Balkon: 70zł
III Balkon: 40zł i 30zł

Bilety do kupienia: u organizatora GRUV ART
rezerwacja@gruv-art.com.pl lub tel. 61 8471115

W rezerwacji prosimy podać:
imię i nazwisko, godzinę, ilość biletów oraz cenę

oraz na
https://www.bilety24.pl/ godzina 17:30
https://www.bilety24.pl/ godzina 20:45

Organizator Poznańskiej Premiery: GRUV ART Agencja Artystyczno-Reklamowa

www.facebook.com/GRUV.ART.TEATR
Współpraca: Fundacja Renaty Mataczyńskiej, Izabeli Ewy Kwiatkowskiej "ŚWIATEŁKO W TUNELU"


PATRONI MEDIALNI:

Zobacz plan widowni Teatru Wielkiego << kliknij tutaj >>


<< Powrót    Strona główna >>
Tonet