Agencja Artystyczno-Reklamowa Gruv Art

Na zaproszenie Agencji GRUV ART
z cyklu Poznańska Premiera
zwariowana komedia
75 minut nieprzerwanego śmiechu!

PRAPREMIERA DRESZCZOWCA z OCH -TEATRU
26 października w Teatrze Wielkim w Poznaniu
godz. 18:00 i 20:30

Spektakl jest zajmujący i przede wszystkim szalenie zabawny. Sceniczny chaos, rytmiczność, lekkość i wyborne aktorstwo – to wszystko sprawia, że „Prapremierę Dreszczowca” ogląda się z niebywałą rozkoszą.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Izabela Dąbrowska, Patrycja Szczepanowska, Tomasz Drabek, Adam Krawczuk, Andrzej Pieczyński, Rafał Rutkowski, Maciej Wierzbicki

Prapremiera Dreszczowca to opowieść o amatorskim teatrze i o tym, że wszystko, co złe, może zdarzyć się właśnie w dniu premiery... Humor i gagi rodem z najlepszej farsy, komedii slapstickowej, stand-upu, a nawet czarnej komedii!

"Prapremiera Dreszczowca to mistrzowsko podana rozrywka w najbarwniejszym wydaniu. Tempo spektaklu momentami przewyższa ludzkie możliwości odbioru bodźców. Co najważniejsze – to chaos kontrolowany i to widać. Sceny są dynamiczne, spektakl nie traci rytmu i niezmiennie skupia uwagę. Grzegorz Warchoł na tyle sprawnie i trafnie pokierował swoim zespołem, że mimo treściowego przeciążenia nie ma mowy o przypadkowości czy przesadnym dociążeniu postaci. Praca nad komedią to zawsze trudna, matematyczna potyczka. W „Prapremierze Dreszczowca” każdy szczegół zasługuje na piątkę. Oglądana na scenie jasność i finezyjność wymaga od aktorów bardzo mocnego warsztatu, niebywałego wyczucia sceny, partnera, a także świadomości własnego ciała. Wielką przyjemnością jest patrzeć na tak profesjonalne w swym braku profesjonalizmu aktorstwo. To wielka sztuka zagrać amatora i nie przeciągnąć postaci w stronę nadmiaru lub zbyt dużego braku. Wielki ukłon w kierunku Tomasza Drabka, który swojej postaci dał ogromną energię. Jego kreacja jest silna, charakterystyczna, obrysowana bardzo grubym konturem. Drabek zachowuje jednak przy tym niebywałą lekkość i figlarność. Także postać pani dziekan stworzona przez Izabelę Dąbrowską to absolutny majstersztyk. Cały zespół aktorski wykreował ciekawe i subtelne w swoim przerysowaniu postacie.

Spektakl jest zajmujący i przede wszystkim szalenie zabawny. Sceniczny chaos, rytmiczność, lekkość i wyborne aktorstwo – to wszystko sprawia, że „Prapremierę Dreszczowca” ogląda się z niebywałą rozkoszą. I choć w tym spektaklu nie udaje się nic, to tak naprawdę udaje się wszystko. Profesjonalnie rozegrana teatralna klęska – takie rzeczy tylko na scenie Och-Teatru." Katarzyna Hanna BinkiewiczCzas trwania: 75 minut, bez przerwy
Bilety w cenie:

Parter rząd I – VII: 130zł
Parter rząd VIII – XV: 120zł
I Balkon: 120zł; Loża prawa i lewa (I Balkon): 120 zł
II Balkon: 70zł
III Balkon: 40zł i 30zł

Organizator Poznańskiej Premiery: GRUV ART Agencja Artystyczno-Reklamowa
www.facebook.com/GRUV.ART.TEATR

Współpraca: Fundacja Renaty Mataczyńskiej, Izabeli Ewy Kwiatkowskiej "ŚWIATEŁKO W TUNELU"


PATRONI MEDIALNI:

Zobacz plan widowni Teatru Wielkiego << kliknij tutaj >>


<< Powrót    Strona główna >>
Tonet