Agencja Artystyczno-Reklamowa Gruv Art

Wielka rola Mariana Opani!

"OJCIEC" Florian Zeller Teatr Ateneum

29.10.2019r. godz. 17:30 i 20:30 na scenie Auli Artis w Poznaniu w głośnej tragikomedii „Ojciec” Floriana Zellera wystąpi Marian Opania.

Obsada: Marian Opania, Magdalena Schejbal, Przemysław Bluszcz, Dariusz Wnuk, Paulina Gałązka, Paulina Kondrak
Reżyseria: Iwona Kempa

Bilety w cenie:
Parter: 80 zł
Balkon: 40 zł
Bilety w cenie 15zł tylko dla seniorów do kupienia w CIK w Poznaniu

Tytułowa rola ojca pozwala Marianowi Opani zabłysnąć całą siłą swojego talentu, od komedianta, przez apodyktycznego i kłótliwego starca, energicznego mężczyznę, aż po bezradnego człowieka. To prawdziwy popis aktorstwa, wsparty znakomitymi rolami pozostałych aktorów, także epizodycznych. Czeka nas wyjątkowy wieczór! Zaplanuj go już dziś. Opis spektaklu: André (w roli tytułowej Marian Opania), wydaje się być ciągle w dobrej formie, jednak coraz częściej miewa kłopoty z pamięcią. To budzi niepokój najbliższych. Aby opóźnić postęp choroby jego córka Anna (Magdalena Schejbal) stara się zapewnić ojcu właściwą opiekę. Ale to nie utrata pamięci zdaje się być największym problemem André.


Fot. Krzysztof Bieliński

Jego prawdziwą udręką jest widok rozpadającej się rodziny, zanik więzi, brak zrozumienia, społecznej empatii, wreszcie poczucia szczęścia i zwykłego zdrowego rozsądku. Kto w tej sytuacji zachowa się uczciwie, a kto ją zwyczajnie wykorzysta?


Fot. Krzysztof Bieliński

Czas trwania spektaklu: 90 min, bez przerwy.

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

Producent spektaklu: Teatr Ateneum im. St. Jaracza W Warszawie


Organizatorzy:
Fundacja VOX ARTIS, Aula Artis, GRUV ART

Patroni medialni:iks+afisz, Kulturalny Poznań, WTK, epoznan.pl, Głos Wielkopolski, Sukces po poznańsku, Radio Pogoda , Radio Złote Przeboje

Zobacz plan widowni Auli Artis < kliknij tutaj >


<< Powrót    Strona główna >>
Tonet